STROYMATIC-DNEPR
фундаменти на залізобетонних палях
ПОЛЕ ФУНДАМЕНТА НА ЗАБИВНИХ ЗБ ПАЛЯХ
Поле фундаменту на зб палях для будівництва цегляних, дерев'яних та каркасних будинків, будинків з газобетону та піноблоків, лазень, гаражів, альтанок, а також для малоповерхових комерційних споруд та павільйонів, ангарів, промислових будівель та споруд.
Поле фундаменту на забивних залізобетонных палях
Палі квадратним перетином 200х200 мм. та довжиною 4 метри у кількості 55 штук під будову з газобетону площею 180 м.кв. були забиті за 4 дні. Так, як розпочинати будівництво будинку можна відразу ж після забиття паль, оголовки тільки забитої палі відразу ж розбивалися для подальшого зв'язування арматури палі з арматурою ростверку.
Технологія зведення пальового поля
Пальове поле на забивних з/б палях зводиться в наступній послідовності:
-
Розрахунок пальового поля.
-
Складання схеми будівельного майданчика з розташуванням пальового поля за допомогою обнесення, що встановлюється по периметру будівлі.
-
Підготовка ділянки. Для цього на розчищеній поверхні ґрунту розмічується пальове поле за допомогою кілочків та мотузки. Геодезична розбивка пальового поля - один із ключових етапів попередніх робіт перед безпосереднім зануренням паль. Цей процес складається з трьох етапів: перенесення на майданчик базисних ліній пальового поля - зовнішніх та внутрішніх контурів фундаменту; розмітку місць забивання кожного елемента пальового поля згідно з проектною схемою; визначення нульового рівня пальового поля (висоти для вирівнювання опор після забиття).
-
Забивання паль. За допомогою мобільної палебійної установки «Стройматик» палі вбиваються в ґрунт крізь рухомі шари ґрунту, доки не буде досягнутий твердий шар. Загострений стовп палі під впливом ударів входить у шар землі та доходить до заданої позначки.
-
Зрізання паль. Після облаштування пальового поля починаються роботи зі зрізання паль, які можуть бути зануреними на різну глибину, що зумовлює необхідність вирівнювання їхньої висоти перед монтажем ростверку.
-
Обв'язка паль. Обв'язка - це конструкція, що з'єднує між собою палі, що окремо стоять. Існує два види обв'язки - ростверк стрічкового типу, який використовується в малоповерховому будівництві, та плитний ростверк, що застосовується для будівництва багатоповерхових будівель. Обв'язування робиться для того, щоб конструкція з паль мала додаткову міцність і жорсткість, тим самим підсилюючи пальове поле. Цей конструктивний елемент може бути виконаний як залізобетонної стрічки. Ширина ростверку залежить від ваги майбутньої будови.

Фундамент на забивних зб палях для будинку з газобетону. Стройматик-Дніпро

Свайное поле. Фундамент на сваях Стройматик-Днепр

Свайное поле. Фундамент на сваях Стройматик-Днепр

Фундамент на забивних зб палях для будинку з газобетону. Стройматик-Дніпро
Застосування пальового поля на забивних палях
Пальове поле на забивних залізобетонних палях мають найбільшу сферу застосування:
-
Дерев'яні та каркасні дачні будинки, лазні, гаражі, альтанки, надвірні будівлі
-
Цегляні будинки
-
Будинки з газобетону та піноблоків
-
Контейнери та ангари
-
Малоповерхові комерційні споруди та павільйони
-
Промислові будівлі та споруди
Переваги пальового поля на забивних залізобетонних палях
Популярність пальових полів обумовлена наявністю у них низки вагомих переваг у порівнянні зі стрічковими та плитними фундаментами. Серед основних переваг фундаменту, де використовується пальове поле на залізобетонних палях, можна виділити:
-
Пальові фундаменти можуть зводитися на ґрунтах будь-якої складності.
-
Максимальна надійність і несуча здатність у будь-яких ґрунтових умовах — пальові опори переносять вихідні навантаження на високощільний глибинний ґрунт, що дозволяє будувати будівлі на територіях, де поверхневі ґрунти представлені не придатними для будівництва торфовищами та плавунами.
-
Фундаменти на пальовому полі мають високу стійкість, вони не піддаються силам пучення грунту, без проблем переносять згинальні та виштовхувальні впливи. На таких підставах будуються надійні будинки навіть у сейсмічно небезпечних регіонах. Конструкції, що зводяться на пальових фундаментах, відрізняються особливою стійкістю до паводків, зсувів ґрунту внаслідок зимового спучування.
-
Довговічність фундаменту на палях, створеного за всіма вимогами технології будівництва, перевищує 100 років.
-
Пальові поля економічно вигідні - облаштування стрічкового або плитного фундаменту з порівнянними експлуатаційними характеристиками вимагає незрівнянно великих фінансових витрат.
-
Знижується обсяг земляних робіт, тому що не потрібно копати котловани або рити траншеї.
-
Зменшується витрата бетону та арматури за рахунок зменшення всього об'єму фундаменту.
-
Виконувати фундаментні роботи та зводити пальове поле можна цілий рік, не виключаючи зимовий період.